NOX N312 track offroad/dualsport/trail bukósisak

-20%
NOX N312 track offroad/dualsport/trail bukósisak
NOX N312 track offroad/dualsport/trail bukósisak
NOX N312 track offroad/dualsport/trail bukósisak
NOX N312 track offroad/dualsport/trail bukósisak

A NOX N312 (azon belül az M140-2812 színkódú változat) egy kiváló ár-érték arányú, úgynevezett Dual-Sport bukósisak. Ez a típus a "mindenes" motorosok kedvence, mivel ötvözi a krosszsisakok agresszív megjelenését és szellőzését az utcai sisakok kényelmével és plexis védelmével.

Íme egy részletes termékleírás, amit akár hirdetéshez vagy tájékozódáshoz is használhatsz:


️ NOX N312 Dual-Sport Bukósisak – Offroad & Street

A NOX N312 azoknak a motorosoknak készült, akik nem akarnak választani az aszfalt és a sár között. Legyen szó napi ingázásról, hétvégi túráról vagy könnyed terepezésről, ez a sisak minden környezetben megállja a helyét. Az M140-2812 dizájn modern, dinamikus grafikával teszi láthatóvá a motorost.

Főbb jellemzők:

  • Többfunkciós kialakítás: A sild (napellenző csúcs) levehető, így a sisak pillanatok alatt átalakítható egy áramvonalasabb utcai sisakká.

  • Kiváló kilátás: Széles látómezővel rendelkező, karcálló plexi, amely alatt egy beépített napszemüveg is helyet kapott, így a változó fényviszonyok sem jelentenek gondot.

  • Anyaghasználat: Könnyű, de ellenálló polikarbonát (szintetikus gyanta) héjszerkezet, amely megfelel az európai biztonsági szabványoknak.

  • Komfort: * Kivehető és mosható, antiallergén belső bélés.

    • Hatékony szellőzőrendszer az állon és a fejtetőn a megfelelő hőelvezetésért.

  • Csat: Gyorscsattal (mikrometrikus zárral) ellátott szíj a könnyű és precíz rögzítéshez.

Technikai adatok:

Jellemző Specifikáció
Típus Dual-Sport / Enduro / Trail
Héj anyaga Polikarbonát / ABS
Plexi Karcálló, Pinlock előkészítéssel
Belső napszemüveg Van (beépített)
Minősítés ECE 22.05 (vagy 22.06 gyártási évtől függően)
Súly kb. 1600g (+/- 50g)

Miért válaszd ezt a típust?

Ez a sisak ideális választás túraendurósoknak (pl. BMW GS, Honda Africa Twin, Suzuki V-Strom tulajdonosoknak) vagy szupermotósoknak. Nem kell külön szemüveggel bajlódnod, mint egy tiszta krosszsisaknál, mégis megkapod a sild védelmét a belógó ágak és a tűző nap ellen.

Tipp: Ha hosszabb autópályás szakaszra készülsz, érdemes levenni a sildet, hogy csökkentsd a szélzajt és a sisak rázkódását (vitorla-effektus).

81 490 Ft 

Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.

64 990 Ft
Kezdete: 2026.02.19   A készlet erejéig
A vásárlás után járó pontok: 650 Ft
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Hasonló termékek
Adatok
Méret
Felnőtt
Típusok

Ebben a paraméterben a kíválasztott termék kompatibilitását határozzuk meg.

Adventure
Szín
Matt szürke-fluo
Anyag
Polikarbonát
Márka
NOX
Szállítási idő
2-3nap
Cikkszám
M140-2812
Vélemények
argep.hu kirakat.hu olcsobbat.hu arkoz.hu shopmania.hu Ár Radar árösszehasonlító és piac