PREMIER Trophy Platinum Edition Carbon Helmet Bukósisak

PREMIER Trophy Platinum Edition Carbon Helmet Bukósisak
PREMIER Trophy Platinum Edition Carbon Helmet Bukósisak
PREMIER Trophy Platinum Edition Carbon Helmet Bukósisak
PREMIER Trophy Platinum Edition Carbon Helmet Bukósisak

A Premier Trophy Platinum Edition Carbon (modellkód: 010116347) a márka egyik legkülönlegesebb és legstílusosabb modellje. Ez a sisak a Retro/Heritage vonalat képviseli: formavilága egyenesen a 70-es évek versenypályáira repít vissza, miközben a legmodernebb karbon technológiát rejti magában.

A Platinum Edition a Premier kézműves kidolgozásának csúcsa, ahol a nyers technológia találkozik a luxus kivitelezéssel.


️ Design és Stílus: Az "Old-School" Újjászületése

  • Klasszikus Sziluett: A sisak formája hűen tükrözi azokat a bukósisakokat, amelyeket a MotoGP legendái viseltek az 1970-es években. Nincsenek rajta modern légterelők vagy bonyolult gombok – a szépsége az egyszerűségében rejlik.

  • Látható Karbon Szövet: A "Platinum" kiadás lényege a lenyűgöző karbon mintázat, amely a fényes lakkozás alatt minden szögből prémium hatást kelt.

  • Bőr Részletek: A Platinum sorozatra jellemző a belső bélés szélén végigfutó, kiváló minőségű valódi bőr szegély, amely tovább erősíti a luxus életérzést.

 Anyaghasználat és Súly

  • DCA Kompozit + Carbon: A héj a Premier speciális DCA (Dyneema-Carbon-Aramid) keverékéből készül, de ebben a kiadásban a szénszálas réteg dominál. Ez teszi lehetővé a kimagasló védelmet és a rendkívül alacsony súlyt.

  • Pehelykönnyű kivitel: A Trophy az egyik legkönnyebb zárt sisak a piacon; tömege mindössze kb. 1220g (+/- 50g), így szinte észrevehetetlen a fejen.

  • Héjméret: Egyetlen külső héjméretben készül, ami a lehető legkisebb és legarányosabb megjelenést biztosítja a motoros fején.

️ Vizor és Kilátás

  • Klasszikus Plexi: A víztiszta plexi karcálló és antisztatikus bevonattal rendelkezik. A rögzítése mechanikus, pattintós gombokkal történik, ami hű a korabeli stílushoz.

  • Látvány: A nagyméretű arckivágás rendkívül széles látóteret biztosít, ami nemcsak biztonságos, de növeli a szabadságérzetet is.

️ Komfort és Belső kialakítás

  • Sanitized® Bélés: A belső párnázás antiallergén, lélegző anyagból készült. Bár a stílus retro, a kényelem modern: a bélés jól elvezeti az izzadságot.

  • Double-D gyűrűs csat: A korszakhoz és a biztonsági követelményekhez híven eloxált alumínium dupla-D gyűrűs zárral szerelik, ami a legmegbízhatóbb megoldás.

  • Varrások: Kézzel készült, igényes varratok díszítik a belső részt, hangsúlyozva a "Platinum" exkluzivitást.

️ Szabvány és Biztonság

  • ECE 22.05 / 22.06: Megfelel az aktuális európai biztonsági előírásoknak, így bár megjelenésre "vintage", védelmi szintje megegyezik a modern sport-túra sisakokéval.


Kinek ajánlott a Trophy Platinum Edition?

Ez a sisak a Café Racer, Scrambler és Classic motorok tulajdonosainak álma. Ha Ön egy Triumph Bonneville-t, BMW R nineT-t vagy egy épített motort hajt, és olyan sisakot keres, amely:

  1. Tökéletesen illik a motorja stílusához,

  2. De nem nehéz és ormótlan, mint az olcsóbb retro sisakok,

  3. Hanem egy hi-tech, karbon műalkotás.

204 500 Ft
A vásárlás után járó pontok: 2 045 Ft
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Hasonló termékek
Adatok
Méret
Felnőtt
Szín
Fekete
Anyag
Aramid Fiber, Carbon Fiber
Márka
PREMIER HELMETS
Szállítási idő
2-3nap
Nem
Unisex
Cikkszám
010116347_
Vélemények
argep.hu kirakat.hu olcsobbat.hu arkoz.hu shopmania.hu Ár Radar árösszehasonlító és piac